Justina Babušytė

Justina Babušytė

Vadovė

mes@savanoriai.org
socialinis.veiksmas@savanoriai.org
(+370) 67094989

Vaiva Vasiliauskaitė

Vaiva Vasiliauskaitė

Administratorė

mes@savanoriai.org
socialinis.veiksmas@savanoriai.org
(+370) 67094989

Eglė Ona Nikliauzaitė

Eglė Ona Nikliauzaitė

Vietinių projektų koordinatorė

savanoriauk@savanoriai.org
(+370) 67095131

Giedrė Užkurėnaitė

Giedrė Užkurėnaitė

Tarptautinių projektų koordinatorė

evs@savanoriai.org
(+370) 670 93 696

Rasuolė Baliukonytė

Rasuolė Baliukonytė

Vietinių projektų koordinatorė

savanoriauk@savanoriai.org

Justina Babušytė

Kaip ir mano kolegės, esu dviguba socialinė darbuotoja- baigiau bakalauro, o taip pat ir magistro studijas šioje srityje. Darbą suvokiu ne kaip kabinetinę ar širdingą veiklą, o kaip profesionalias paslaugas, reikalaujančias kompetencijos.

Nuo pat studijų metų darbo ašimi tapo mišrios žmonių grupės, siekiant panaikinti sienas tarp skirtingų visuomenės narių. Buvau įvairių netradicinių renginių iniciatorė, kuriuose kviečiau susitikti nesusitinkančius visuomenės narius. Ypač mane domina susitikimas per teatrą, o tiksliau- Engiamųjų teatro metodiką. Būtent ši teatro rūšis mane ir atvedė į savanorystę. Tris metus vaikų globos namų paaugliams vedžiau Socialinio teatro grupę. Ši patirtis buvo tokia stipri, kad ieškojau galimybės padėti savanorystę atrasti kitiems. Ir šio siekio namais tapo Socialinis veiksmas. Jame aš atsakinga už mokymus, konsultavimą, seminarus, refleksijas, mentorystę – kitaip tariant, už savanorystės tapimą eksperimentų, mokymosi ir patyrimų erdve. Daugiausiai darbuojuosi su įmonių darbuotojų komandomis- padedu mokytis vieniems iš kitų, rasti prasmę darbinėje veikloje, auginti motyvaciją ir bendruomeniškumą įmonėse.

Eglė Ona Nikliauzaitė

Sveiki, esu „Atrask save“ projekto savanorių mentorė Eglė Ona, baigusi socialinio darbo studijų bakalaurą bei magistrą, taigi esu tikra socialinės srities atstovė. 3 metus dirbau atvirame jaunimo centre, kuriame praleidau daug prasmingo ir įdomaus laiko su jaunuoliais, kurių pagalba pati užaugau. Darbas su jaunimu tapo neatsiejama gyvenimo veikla. Gerai, kad pati dar esu jauna! Domiuosi neformaliu ugdymu bei įvairiais metodais, kurie padeda geriau pažinti save ir grupes. Teko dirbti ne vienoje vasaros stovykloje tiek su vaikais, tiek su jaunimu. Šiuo metu dirbu su jaunais žmonėmis, kurie savęs ieško ir atranda savanorystėje. Dirbdama su savanoriais visada mokausi iš jų patirčių, nes gyvenime pačiai neteko savanoriauti, tačiau kiekviena veikla, kurios ėmiausi man turėjo didelę prasmę. Vertinu lygiavertį santykį, neparemtą statusų skirtumu, dėl to kiekvieną sutiktą jauną žmogų priimu tokį, koks jis yra. Vertinu komandinį darbą, diskusijas, geriausio sprendimo paieškas bei smagų laiką drauge. Su manimi galima tiek pasijuokti, tiek kalbėti rimtai, tikiu, kad gyvenime reikia visko, nes visos būsenos yra kintančios, svarbu mokėti jose išbūti ir pasiimti geriausias pamokas!

Aušrinė Čaikauskaitė

Esu baigusi socialinės srities magistro studijas Vilniaus universitete. Šias studijas pasirinkau tikslingai žinodama, kad darbas su žmonėmis ir organizacinė psichologija yra kryptis, kurioje siekiu save realizuoti.

Savanoryste susidomėjau dar besimokydama mokykloje, o ją baigusi tapau aktyvia Maltiečių organizacijos savanore. Matau, kaip savanorystė keičia žmonių vertybes, jie tampa kantresni, atsakingesni, ugdo empatijos jausmą. Savanorystė mane taip pat išmokė šių neįkainojamų dalykų.

Didžioji dalis mano darbinės patirties yra nevyriausybiniame sektoriuje, kur turiu galimybę mokytis dirbti su įvairiais žmonėmis, turinčiais skirtingas gyvenimiškas patirtis. Jau daugiau nei 4 metus vedu mokymus lietuvių ir tarptautinėms grupėms apie darbą komandoje, grupių dinamiką, asmeninių savybių ugdymą, tarpkultūrinį mokymąsi ir mentorystę. Turiu ilgametę nevyriausybinių organizacijų, dirbančių su savanoriais, konsultavimo ir koordinavimo patirtį. Domiuosi komandiniu koučingu ir žmogiškųjų išteklių valdymu.